Imponujące wyjazdowe zwycięstwo w Sędziszowie Małopolskim

W meczu rozgrywanym w ramach 24. Kolejki IV-ligi Podkarpackiej Korona Rzeszów pokonała na wyjeździe Lechię Sędziszów Małopolski aż 0-7

Od początku wiadome było, że ze względu na sytuację w tabeli obu drużyn spotkanie w Sędziszowie Małopolskim będzie tym z gatunku „o sześć punktów”. I faktycznie można było to zauważyć po postawie zwłaszcza drużyny przyjezdnej.

Szczególnie dobrze w tym meczu zaprezentował się Marcin Krajewski, który ustrzelił hat-tricka. Dodatkowo warto także podkreslić premierowe trafienie w barwach naszej drużyny Nazara Verbny`a.

Jak przyznał trener naszej drużyny Koroniarzom w tym meczu wychodziło niemal wszystko i stad tak wysoki końcowy rezultat:

Zacznę od podziękowań dla zawodników za pełne zaangażowanie przez cały mecz, a szczególnie po przerwie gdzie mecz był rozstrzygnięty. Każdy zdawał sobie sprawę, że przegrana bardzo skomplikowała by nam sytuacje w tabeli. Fragment do momentu zdobycia przez nas bramki był trochę nerwowy w naszym wykonaniu i nie mielismy pełnej kontroli nad meczem. Jednak pierwsza bramka spowodowała, że to ciśnienie zeszło i zawodnicy pokazali pełnie swojego potencjału. W tym meczu bardzo dużo nam wychodziło i stąd tak wysoki rezultat – powiedział nasz szkoleniowiec po tym spotkaniu.

W następnej kolejce spotkań na stadionie przy Potockiego zamelduje się Wisłok Wiśniowa.

Lechia Sędziszów Małopolski – Korona Rzeszów 0-7 (0-3)

Bramki: 0:1 Krajewski 19, 0:2 Krajewski 30, 0:3 Verbny 42, 0:4 Jędryas 51, 0:5 Krajewski 56, 0:6 Buda 72, 0:7 Głowacz 76

Korona: Pawlus – Czernysz, Lukanzu (70 Kot), Bober (70 Pawłowski), Kapłan – Popek ż (66 Szluz ż), Verbny, Mazur (66 Reichel), Peda ż (46 Buda) – Krajewski (70 Głowacz), Jędyras.

Lechia: Ćwiczak – Am. Czółno (72 Ziobro), Kanach (25 Świst), Lesiński ż, Zygmunt – Ciemierkiewicz (55 Dziura), Słoma, Frankiewicz, Ka. Wesołowski (70 Kl. Wesołowski) – Pyrdek, Kędzior (60 Bęben)