Pierwsza ligowa porażka na wiosnę

W sobotnim meczu rozgrywanym w ramach 21. kolejki IV-ligi podkarpackiej Korona Rzeszów uległa Iglopoolowi Dębica 0-1

Na samym początku w spotkanie zdecydowanie lepiej weszła rzeszowska Korona stwarzając kilka groźnych sytuacji pod bramką rywali. Jak jednak później się okazało niewykorzystane sytuacje zemściły się w 63.minucie, kiedy to napastnik gości Karol Wojtyło dynamicznie wbiegł w pole karne mijając naszych obrońców i umieścił piłkę w siatce.

Niestety pomimo optycznej przewagi zwłaszcza w pierwszej części gry, to goście ostatecznie wywieźli z Rzeszowa trzy punkty przerywając tym samym serię meczów bez porażki na wiosnę naszego zespołu.

W walce o odrobienie strat z pewnością nie pomogły inne boiskowe wydarzenia na skutek których od 75. minuty po dwóch czerwonych kartkach dla naszych graczy zmuszeni byliśmy grać w dziewiątkę

W kolejnej kolejce nasza drużyna udaje się do Wólki Pełkińskiej, gdzie mierzyć się będzie z miejscową Wólczanką.

Korona Rzeszów 0-1 Iglopool Dębica (0-0)

Bramka: 63’ Wojtyło

Żółte kartki: Czernysz (2x), Lukanzu, Peda (2x) (Korona), Cyganowski, Suchowski, Okoń, Leśniak (Iglopool), Cabaj – trener Iglopool (2x)

Czerwone kartki: Czernysz, Peda (Korona), Dos Santos (Iglopool), Cabaj (Iglopool – trener)

Korona: Pawlus, Pawłowski, Verbnyy, Bober, Chaverra, Czernysz, Buda (57’ Mazur), Krajewski (80’ Popek), Lukanzu, Peda, Jędryas , Rokita I (69’ Janus)

Iglopool: Psioda, Cyran, Dos Santos, Hanauer, Melo (80’ Cyganowski), Wojtyło, Suchowski, Okoń, Cieśla (70’ Brzostowski), Leśniak (79’ Jaszcz)