Wracamy do gry!

Już w najbliższą sobotę 11 marca wracamy po przerwie zimowej do ligowego grania. Naszym pierwszym rywalem w spotkaniu rozgrywanym w ramach 18.kolejki IV ligi podkarpackiej będzie SPEC Stal Łańcut.

Nasi przeciwnicy zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów i nie dziwi, że według wielu typowani są jako kandydaci do awansu szczebel wyżej. Na aktualny bilans punktowy złożyło się dziesięć wygranych, cztery remisy i trzy porażki.

W przerwie zimowej łańcucka Stal przeszła właściwie kosmetyczne zmiany pozyskując dwóch nowych graczy. Do drużyny dołączyli Kacper Kopczak, który poprzednio grał w rezerwach Stali Mielec oraz Michał Daniel reprezentujący wcześniej barwy Izolatora Boguchwała.

W obecnym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą jeszcze w sierpniu ubiegłego roku. W tamtym spotkaniu niewiele lepsi okazali się goście, którzy wówczas dopiero w 88’ minucie za sprawą bramki Dawida Kani zgarnęli komplet punktów.

Z pewnością także i tym razem emocji nie zabraknie, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia tego spotkania.

Początek meczu Korony Rzeszów ze Stalą Łańcut zaplanowany jest na sobotę 11 marca o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Hr. Alfreda Potockiego 9 w Rzeszowie
Cena biletu wstępu: 10 zł

Zapraszamy!

Sponsorem spotkania jest Fundacja Pasja Nauki zajmująca się edukacją w zakresie przedmiotów ścisłych. Nowoczesne metody nauczania zgodne z programem MEN zachęcają uczniów do rozwoju i pomagają w rozwiązywaniu problemów interdyscyplinarnych.

Zachęcamy do kontaktu z Fundacją Pasja Nauki pod adresem mailowym: kontakt@pasjanauki.pl lub pod numerem 503 844 512.

Fundacja Pasja Nauki