Świetne widowisko zakończone zwycięstwem Korony

Za takie mecze kochamy piłkę nożną. W środę Korona jako lider IV ligi podejmowała wicelidera z Boguchwały.

Było to spotkanie bardzo dynamiczne, pełne akcji i kontrowersji. W 6. minucie goście wyszli na prowadzenie lecz po niespełna 15 minutach po dobitce z karnego Mateusz Jędryas wyrównał wynik. W drugiej połowie Aleksander Gajdek wykorzystał rzut karny i to Izolacja była bliżej zdobycia 3 punktów. Ekipa trenera Opalińskiego nie dała za wygraną i ciągle szukała wyrównującej bramki. W 81. minucie udało się tego dokonać za sprawą precyzyjnego uderzenia zza pola karnego Szymona Kardysia. Minutę później Paweł Piątek obsłużył świetnym podaniem Macieja Maślanego, a ten z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce.

Dzięki tej wygranej Korona ma już 9 punktów przewagi nad Izolatorem oraz Karpatami Krosno.

WATKEM Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Nalepka 6, 1:1 Jędryas 20, 1:2 Gajdek 65-karny, 2:2 Kardyś 81, 3:2 Maślany 82