Terminarz IV ligi w rundzie wiosennej sezonu 2019/20


Podkarpacki Związek Piłki Nożnej opublikował wstępny terminarz na sezon ligowy 2019/20. Pierwsza kolejka została zaplanowana weekend 7 i 8 marca.


Pełny terminarz rundy wiosennej IV ligi w sezonie 2019/20:

Kolejka 18 – 7-8 marca

Stal II Mielec – Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik
Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy – Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica
KS Pilzno – Ekoball Sanok
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław
Wisłok Wiśniowa – Partyzant Targowiska

Kolejka 19 – 14-15 marca

Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec
Partyzant Targowiska – Izolator Boguchwała
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – KS Pilzno
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica – Piast Tuczempy
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno (15:00)
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola

Kolejka 20 – 21-22 marca

Stal II Mielec – Start Pruchnik
Stal II Stalowa Wola – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów
Karpaty Krosno – KS Wiązownica
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
KS Pilzno – JKS 1909 Jarosław
Igloopol Dębica – Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa

Kolejka 21 – 28-29 marca

Izolator Boguchwała – Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Partyzant Targowiska – KS Pilzno
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Ekoball Sanok – Karpaty Krosno
KS Wiązownica – Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów – Stal II Stalowa Wola (16:30)
Głogovia Głogów Małopolski – Start Pruchnik

Kolejka 22 – 4-5 kwietnia

Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik – Korona Rzeszów
Stal II Stalowa Wola – KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław
Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska
KS Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała

Kolejka 23 – 11 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Stal II Mielec
Izolator Boguchwała – KS Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce
Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola
KS Wiązownica – Start Pruchnik
Korona Rzeszów – Głogovia Głogów Małopolski (16:00)

Kolejka 24 – 18-19 kwietnia

Stal II Mielec – Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica
Start Pruchnik – Ekoball Sanok
Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno – Partyzant Targowiska
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała
KS Pilzno – Igloopol Dębica

Kolejka 25 – 25-26 kwietnia

KS Pilzno – Stal II Mielec
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław – Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl – Start Pruchnik
Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica – Korona Rzeszów

Kolejka 26 – 29 kwietnia

Stal II Mielec – KS Wiązownica
Korona Rzeszów – Ekoball Sanok (18:00)
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Start Pruchnik – JKS 1909 Jarosław
Stal II Stalowa Wola – Partyzant Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce – KS Pilzno

Kolejka 27 – 2-3 maja

Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec
KS Pilzno – Piast Tuczempy
Igloopol Dębica – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Start Pruchnik
JKS 1909 Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów
Ekoball Sanok – KS Wiązownica

Kolejka 28 – 9-10 maja

Stal II Mielec – Ekoball Sanok
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów – JKS 1909 Jarosław (17:00)
Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant Targowiska
Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola – Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica
Karpaty Krosno – KS Pilzno
Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce

Kolejka 29 – 16-17 maja

KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy – Stal II Mielec
Błękitni Ropczyce – Karpaty Krosno
KS Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica – Stal II Stalowa Wola
Izolator Boguchwała – Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant Targowiska – Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok

Kolejka 30 – 23-24 maja

JKS 1909 Jarosław – Ekoball Sanok
Stal II Mielec – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Partyzant Targowiska
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa (18:00)
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Start Pruchnik – Igloopol Dębica
Stal II Stalowa Wola – KS Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy

Kolejka 31 – 30-31 maja

Karpaty Krosno – Stal II Mielec
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola
KS Pilzno – Start Pruchnik
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Partyzant Targowiska – Ekoball Sanok
JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl

Kolejka 32 – 3 czerwca

Stal II Mielec – JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska
Ekoball Sanok – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica (18:00)
Głogovia Głogów Małopolski – KS Pilzno
Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce
Stal II Stalowa Wola – Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno

Kolejka 33 – 6-7 czerwca

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec
Karpaty Krosno – Stal II Stalowa Wola
Piast Tuczempy – Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
KS Pilzno – Korona Rzeszów
Igloopol Dębica – KS Wiązownica
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Partyzant Targowiska – JKS 1909 Jarosław

Kolejka 34 – 13-14 czerwca

Stal II Mielec – Partyzant Targowiska
JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica
KS Wiązownica – KS Pilzno
Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce (18:00)
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
Start Pruchnik – Karpaty Krosno
Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna