PGE Energia Ciepła S.A sponsorem Korony Rzeszów!

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Rzeszowie została nowym sponsorem młodzieżowego klubu sportowego Korona Rzeszów.

Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła, należąca do grupy kapitałowej PGE, oraz Korona Rzeszów 6 grudnia zawarły umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe. Finansowe wsparcie umożliwi dalszy rozwój klubu i pomoże w odnoszeniu sportowych sukcesów.

Klub sportowy Korona jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów dla 120-tu młodych zawodników z osiedla Załęże. Zajęcia prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje młodzież uprawniającą piłkę nożną, zachęcając ją do rozwijania sportowej pasji.

Elektrociepłownia wspiera finansowo klub sportowy Korona juz od wielu lat. Dzięki współpracy 120-tu zawodników klub może systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie Korony oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni