Ostatni mecz przy Potockiego 9 w 2019 roku

Sobota 9. listopada 2019. Tego dnia Watkem Korona Rzeszów rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej przy Potockiego 9, a jej przeciwnikiem będzie KS Legion Pilzno.

W meczach pomiędzy Koroną, a drużyną z Pilzna jest remis. W rundzie jesiennej sezonu 18/19 ówczesny Rzemieślnik Pilzno ograł Watkem Koronę 0:3, natomiast w rundzie rewanżowej górą byli Koroniarze wygrywając z Legionem 0:1 po bramce Tomka Walata z rzutu karnego.

Legion Pilzno pierwszej połowy sezonu nie może zaliczyć do udanych. Po 15 rozegranych kolejkach zajmują 15 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Zawodnicy Legionu czterokrotnie wygrywali, dwukrotnie zremisowali i dziesięciokrotnie schodzili z boiska pokonani.

W poprzedniej kolejce ligowej Pilźnianie w domowym meczu ulegli wysoko bo 0:4 Głogovii Głogów Małopolski. Koroniarze natomiast po dość przeciętnym meczu wywieźli punkt z Dębicy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Korony na ostatni mecz przy Potockiego 9 w 2019 roku. Pierwszy gwizdek w sobotę 9.11 o godzinie 13:30. Arbitrem spotkania będzie Gerard Gawron z kolegium sędziów Mielec