Remis w Dębicy

Mecz z Igloopolem Dębica zakończył się bezbramkowym remisem. Koroniarze remisując z “Morsami” utrzymali pozycję lidera IV ligi podkarpackiej.

Pierwszą dogodną sytuację Watkem Korona miała w pierwszych minutach meczu. Maciej Maślany uderzał z około 11. metrów lecz dobrze ustawiony bramkarz Igloopolu sprawował strzał na rzut rożny. Kolejną sytuację Koroniarze mieli w drugiej połowie. Po centrze Dawida Przybyło piłkę przy nodze miał Mateusz Jędryas lecz polubił się i obrońca wybił piłkę po za pole karne. Najlepszą sytuację miał w 90′ minucie meczu miał Michał Bigus. Po zamieszaniu w polu karnym Michał uderzył bez zastanowienia, ale jego strzał pozostawał wiele do życzenia i minął bramkę.

Mecz zakończył się remisem jednak Korona nie straciła pierwszego miejsca w tabeli. Przewaga nad drugim w tabeli KS Wiązownica stopniała do jednego punktu.

Igloopol Dębica – Watkem Korona Rzeszów 0:0 (0:0)

Igloopol: Psioda – Stefanik, Socha, Nalepka, Cyran – Syguła, Obłoza, Janus, K. Rokita (77 Zaskalski), D. Rokita (89 Stańczyk) – P. Nalepka

Watkem Korona: Pawlus – Dziedzic, Kocój, Sivyi, Padiasek – Maślany, Skiba, Karwacki (79 Bober), Przybyło (88 Kuca) – Jędryas (75 Bigus), Walat.