Przybyło: “Nie patrzymy daleko w przyszłość, dla nas liczy się każdy kolejny mecz”

W minioną sobotę pokonaliśmy Izolator Boguchwała. Zwycięstwo 2:0 nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Mecz rozstrzygnęliśmy jak to bywa w naszym stylu w końcówce meczu.

Zdarzają się słabsze mecze i taki był nasz mecz z Izolatorem. Mimo, że nie zagraliśmy wybitnego spotkania, walką, zaangażowaniem i determinacją wyszarpaliśmy 3 oczka. W końcówce, zachowalismy więcej spokoju i to poraz kolejny zaowocowało.

W sobotę zmierzymy się z Igloopolem Dębica. Morsy w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki w meczu domowym. Zatem czeka nas pełen emocji wyjazd.

Nie patrzymy na rywala pod kątem ile wygrał, ile przegrał dla nas każdy mecz jest tym najważniejszym. A jeśli chodzi o emocje patrząc po poprzednich meczach można być spokojnym

Twoja bramka na 2:0 w końcówce spotkania z Izolatorem Boguchwała nie tylko wprowadziła większy spokój w grze drużyny, ale też uspokoiła Ciebie, z trybun widać było jak bardzo przeżywałeś to spotkanie i mimo, że nic nie wychodziło chciałeś pokazać co potrafisz.

Początku sezonu napewno do udanych nie zaliczę, jednak wiem, że dając z siebie wszystko na treningach, słuchając trenera i doświadczonych chłopaków z drużyny jeszcze nie raz pokaże na co mnie stać. Fajnie, że udało się strzelić, jednak nie ważne kto to robi najważniejsze jest dobro drużyny

Nasza drużyna w tym sezonie spisuje się znakomicie po 14. kolejkach jesteśmy liderem tabeli i jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Myślisz że będziemy w stanie utrzymać tą passę do końca sezonu?

Nie patrzymy daleko przyszłość dla nas liczy się każdy kolejny mecz i tylko na tym się skupiamy. Chcemy w każdym meczu wygrywać i dawać radość naszym kibicom

Po za boiskiem jesteś uczniem, chodzisz do 4. klasy technikum. Ciężko jest pogodzić naukę z graniem w piłkę, jak to u Ciebie wygląda?

Myślę, że nie ma co szukać jakiś wymówek czy usprawiedliwień jeśli się chce to śmiało można to połączyć . Są u nas w drużynie chłopaki, którzy oprócz piłki ciężko na codzień pracują fizycznie, a oprócz tego posiadają swoje rodziny, także ja przy nich to mam wakacje.

Dawid Przybyło jest Koroniarzem od Sierpnia 2018 roku. 19-letni zawodnik występuje na pozycji prawego pomocnika. Podczas swojej przygody z piłką reprezentował barwy Stali Rzeszów, oraz LKS-u Wola Dalsza.