Zwycięstwo z Izolatorem

Wynikiem 2:0 zakończyło się spotkanie Watkem Korony Rzeszów z Izolatorem Boguchwała. Dla zawodników Michała Szymczaka było to 10. zwycięstwo w sezonie.

Pierwsza połowa to wzajemna wymiana ciosów. Najbliżej szczęścia był Adrian Sitek, którego strzał zatrzymał się na spojeniu bramki strzeżonej przez Pawła Pawlusa. Wynik dopiero w 76′ minucie otworzył Maciej Maślany. Po zamieszaniu w polu karnym odwrócony tyłem do bramki Maślany bez zastanowienia uderzył, czym zaskoczył bramkarza Izolatora Michała Szularza. Po golu na 1:0 Izolator bardzo się odsłonił, co momentalnie wykorzystali gracze Korony. W 85 minucie Damian Karwacki zagrał długą piłkę do Dawida Przybyło, ten wygrał pojedynek z obrońcą i w sytuacji sam na sam z golkiperem Izolatora ustalił wynik spotkania.

Watkem Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2:0 (0:0)

Watkem Korona: Pawlus – Padiasek, Syvyj, Kocój, Dziedzic (80 Gwizdała) – Maślany (86 Zieliński), Skiba, Bober (65 Bigus), Kuca (46 Przybyło) – Karwacki (89 Sarzyński), Walat

Izolator: Szularz – Wilk(87 Wania), Wiącek, Bogacz, Gajdek – Pikiel (77 H. Rączka), Dobrzański (77 Penar), Daniel, Sitek (43 Ciemierkiewicz), Worosz (56 Dec) – K. Rączka