Zapowiedź meczu Watkem Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała

Jutro o godzinie 14:00 rozegramy mecz w ramach 14 kolejki IV ligi. Naszym przeciwnikiem będzie wszystkim znany Izolator Boguchwała.

Izolator Boguchwała z 19 punktami na koncie zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli ligowej. W ostatnim ligowym meczu podopieczni Michała Bogacza bezbramkowo remisując podzielił się punktami z Głogovią Głogów Małopolski. Korona natomiast plasuje się na pierwszej pozycji w lidze z dorobkiem 31 punktów. Zawodnicy Michała Szymczaka w miniony weekend ograli na wyjeździe Wisłok Wiśniowa 1:2.

Ostatnimi czasy drużyny mierzyły się trzykrotnie, w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu Izolacja ograła Koronę 3:0, w rundzie wiosennej górą byli Koroniarze wygrywając 1:0 po bramce Dawida Szagały, zaś wynikiem 1:4 dla Korony zakończył się przedsezonowy sparing obu drużyn.

Z pewnością to spotkanie będzie wyjątkowe dla Tomasza Walata, Jaromira Skiby, Michała Bigusa, Mateusza Padiaska, Damiana Karwackiego, Pawła Dziedzica oraz Pawła Pawlusa którzy występowali w klubie z Boguchwały

Zapraszamy wszystkich kibiców Korony na Potockiego 9, na mecz 13. kolejki IV ligi, pomiędzy Watkem Koroną Rzeszów, a Izolatorem Boguchwała. Pierwszy gwizdek arbitra Sylwestra Winiarza o godzinie 14:00