Remis z Partyzantem Targowiska

Watkem Korona w ostatnim meczu zremisowała u siebie z Partyzantem MAL- BUD 1 Targowiska i po dwunastu kolejkach jest jedyną niepokonaną drużyną ligi.

Koroniarze w swoim stylu od początku meczu byli stroną dominującą. Prawym skrzydłem próbował kąsać Maciek Maślany, lecz jego zapędy były podtrzymywane przez zawodników przyjezdnych. Mimo, iż Korona przeważała nic z tego nie wynikło i arbiter zakończył pierwszą połowę.

W drugiej odsłonie do słowa doszli przyjezdni i kilka razy sprawdzili czujność Pawła Pawlusa. Najlepszą sytuację miał Tomek Walat w samej końcówce meczu. Do piłki wyplutej przez Dominika Półkoszka dopadł popularny “Walek” lecz górą okazał się golkiper gości. Parę minut później sędzia zakończył spotkanie.

Mimo remisu Koroniarze powiększyli swoją przewagę nad drugim w tabeli KS Wiązownica który przegrał w derbowym spotkaniu z JKS- em Jarosław 1:0.

Watkem Korona Rzeszów – Partyzant MAL -BUD 1 Targowiska 0:0 (0:0)

Watkem Korona: Pawlus – Dziedzic, Syvyj, Kocój, Padiasek – Przybyło (70 Kuca), Skiba, Karwacki, Maślany – Jędryas (80 Bober), Walat

Partyzant: Półkoszek – Pelczar, Wilk, Chmielowski, Groborz – Kubal (75 Szubrycht), Dobrzański, Stanisz (85 Penar), Kasperkowicz – Borowczyk, Macnar