Zwycięstwo w Jarosławiu

Sobotnim deszczowym popołudniem Watkem Korona rozegrała wyjazdowy w Jarosławiu z miejscowym JKS- em. Koroniarze wygrali 1:0, a zwycięską bramkę zdobył Mateusz Jędryas.

Od pierwszego gwizdka do ataku ruszyła Korona. W 3′ minucie Paweł Dziedzic zacentrował do Michała Bigusa, lecz ten uderzył niecelnie. Gospodarze odpowiedzieli strzałem Olwiera Pilcha, lecz Paweł Pawlus bez problemu obronił to uderzenie. W 27′ minucie Tomek Walat zgrał głową do Mateusza Jędryasa i ten na wslizgu wpakował piłkę do siatki, jednak arbiter podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego. Pod koniec pierwszej połowy zakotłowało się pod bramką Korony. Złe podanie Damiana Karwackiego przejął Kamil Bała i zmierzał sam na sam z Pawłem Pawlusem, nasz golkiper pewnym wyjściem z bramki zarzegnał niebezpieczeństwa.

Drugą część spotkania fenomenalnie zaczęli Koroniarze. W 50′ minucie po wrzucie z autu w pole karne dograł Maciek Maślany, do piłki odbitej przez obrońcę dopadł Mateusz Jędryas i zdobył jedynego, jak się okazało zwycięskiego gola. Bramka uspokoiła grę Korony, i inicjatywę przejęli gospodarze, szczęścia próbowali Gwóźdź, Pilch i Krzyczkowski, lecz ich strzały pozostawały wiele do życzenia

.JKS Jarosław – Watkem Korona Rzeszów 0:1 (0:0)

JKS: Siryk – Ptasznik, Saramak, Gwóźdź, Bartnik – Soczek, Sobolewski, Brodowicz (81 Kołcz), Pilch, Krzyczkowski – Bała (62 Kopcio).

Watkem Korona: Pawlus – Kuca (61 Przybyło), Kocój, Siwij, Dziedzic – Bigus (61 Padiasek), Skiba, Karwacki (86 Ferenc), Maślany – Jędryas (78 Gwizdała), Walat (69 Bober)