Przed meczem JKS Jarosław – Korona Rzeszów

W sobotę, 5 października o godzinie 15:00, piłkarze Watkem Korony Rzeszów zmierzą się w spotkaniu 11. kolejki IV ligi z JKS Jarosław. Zawodnicy Korony chcą podtrzymać passę meczów bez porażki.

W poprzedniej kolejce Koroniarze nie mieli problemu z Polonią Przemyśl, wygrywając 3-1 u siebie. Z kolei najbliżsi przeciwnicy Korony wygrali z Głogovią Głogów Małopolski 3:2 po bramce w ostatnich minutach meczu.

Korona Rzeszów po rozegraniu 10 meczów zajmuje drugą lokatę z dorobkiem 24 punktów. Ekipa Michała Szymczaka nie przegrała jeszcze meczu o punkty. JKS prowadzony przez Pawła Załogę spisuje się nieźle. Jarosławianie z dorobkiem 20 punktów i plasuje się na trzecim miejscu ligowej tabeli. Bilans ekipy JKS – u to 6 wygranych, 2 remisy i 2 porażki. Z kolei Korona wygrała 7 spotkań, 3 zremisowała i nie przegrała żadnego. W dwóch ostatnich meczach Korony z JKS – em padł wynik 2:1. W pierszym meczu górą byli Jarosławianie, a w rundzie jesiennej rozpędzona drużyna Grzegorza Opalińskiego po bramkach Tomka Walata i Dawida Szagały pokonała JKS.

Mecz JKS Jarosław – Korona Rzeszów odbędzie się w sobotę (05.10) o godzinie 15, na stadionie w Jarosławiu przy ulicy Doktora Władysława Bandurskiego 2. Arbitrem spotkania będzie Hubert Toś z Kolegium Sędziów: Stalowa Wola