Obronić Twierdzę Rzeszów

W sobotnie popołudnie Korona Rzeszów w ramach dziesiątej kolejki IV ligi podejmie na własnym stadionie Polonię Przemyśl.

Po trzech meczach bez zwycięstwa czas na przełamanie. Remisy z KS Wiązownica (3:3) i Ekoballem Stalą Sanok (0:0) oraz porażka z Kolorado Wola Chorzelowska (4:2) nie obniża morali zespołu, a wręcz odwrotnie. Drużyna bardzo dobrze przeanalizowała ostatnie niepowodzenia i wyciągnęła odpowiednie wnioski. Możemy być pewni, że w najbliższym meczu Koroniarze pokażą na co ich stać i zdobędą komplet punktów.

Nasi rywale w ostatniej kolejce pokazali się z dobrej strony remisując na swoim stadionie z Głogovią Głogów Małopolski 0:0. Po dziewięciu przemyska “Barcelonka” z dorobkiem 9 punktów plasują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli. Ich bilans to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki, natomiast bilans branżowy wynosi 13 strzelonych i 13 straconych bramek.

Warto wspomnieć, że barwy Polonii Przemyśl reprezentowało pięciu naszych zawodników: Mateusz Padiasek, Jaromir Skiba, Dawid Bieniasz, Tomasz Walat i Sebastan Kocój.

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na stadionie Korony przy Potockiego 9. Zapraszamy wszystkich kibiców Watkem Korony aby wspierali naszych zawodników w walce o kolejne trzy punkty.