Trzeci z rzędu mecz na szczycie

14.09.2019 zajmująca pierwsze miejsce w ligowej tabeli Korona podejmie drugi KS Wiązownica. Dla Koroniarzy będzie to trzeci z rzędu mecz na szczycie.

Po siedmiu kolejkach KS Wiązownica ma na swoim koncie 18 punktów. Na ich dorobek składa się sześć zwycięstw i jedna porażka z Piastem Tuczempy w drugiej kolejce. Bilans bramkowy to 20 strzelonych i 8 straconych bramek. Natomiast Korona wygrała sześć spotkań i zremisowała jedno.

W poprzedniej kolejce KS Wiązownica ograł przed własną publicznością Głogovię Głogów Małopolski 2:1 i nadal tracą punkt do Koroniarzy. Korona po bardzo dobrym meczu ograła Stal II Mielec 2:0 i utrzymała passę pięciu zwycięstw z rzędu.

Z drużyną prowadzoną przez Valerija Sokolenkę przyszło nam się mierzyć dwa razy. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy 2:1, natomiast w rundzie rewanżowej rozpędzona Korona pokonała drużynę z Wiązownicy 3:1.

Mecz 8. kolejki IV ligi Watkem Korona Rzeszów – KS Wiązownica odbędzie się w sobotę, 14. września, o godzinie 16:30. Spotkanie poprowadzi Mateusz Mastaj z Dębicy. Zachęcamy do przyjścia na stadion i swoją obecnością pomóc Koroniarzom w odniesieniu zwycięstwa.