Pojedynek dwóch niepokonanych drużynW siódmej serii gier przeciwko sobie staną dwie drużyny, które jako jedyne w lidze nie zaznały goryczy porażki. Korona Rzeszów i Stal II Mielec zajmują dwa pierwsze miejsca z dorobkiem 16 punktów, na co składa się po pięć zwycięstw i po jednym remisie. Spotkanie odbędzie się w sobotę 07.09. o godzinie 16:00, na stadionie przy Potockiego 9.

Rezerwy Stali Mielec to dotychczas najbardziej bramkostrzelna drużyna IV ligi podkarpackiej. Po sześciu meczach mają aż 19 strzelonych goli. Jeśli chodzi o tracone bramki to licznik wskazuje 4 i na tym polu ustępują tylko Koronie, która ma o jedną bramkę straconą mniej. W ostatnią środę mielczanie wygrali u siebie 2:0 z grającym przez większość meczu w 10 Izolatorem Boguchwała. Gospodarze dwie bramki zdobyli w końcówce pierwszej połowy. Przed tygodniem rezerwy pierwszoligowca zdecydowanie pokonali Igloopol Dębica 3:1.

Stal II Mielec to kolejny beniaminek z którym przyszło nam się mierzyć w tej rundzie. W minionym sezonie przepełnione młodzieżowcami rezerwy Stali awansowały do IV ligi z dorobkiem 71 punktów i przewagą pięciu nad drugą pozycją. W 28 meczach zespół w zaledwie pięciu nie zdobył kompletu punktów.

Mecz 7. kolejki IV ligi podkarpackiej: Watkem Korona Rzeszów – Stal II Mielec, odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na stadionie Korony przy ul. Potockiego 9.