Komplet punktów przed własną publicznością

W piątej serii gier Watkem Korona Rzeszów wygrała z beniaminkiem z Pruchnika 2:1. W obecnej kampanii Koroniarze w każdym domowym meczu sięgali po komplet punktów.

Korona na prowadzenie wyszła szybko, bowiem w 11′ minucie na listę strzelców wpisał się Jaromir Skiba. Pomocnik gospodarzy przyjął na klatkę piersiową piłkę wybitą po stałym fragmencie i pięknym strzałem z woleja umieścił piłkę w okienku bramki gości. Po przerwie w 54′ minucie w polu karnym faulowany był Damian Karwacki, a Tomasz Walat pewnie zamienił karnego na bramkę. Dziesięć minut później goście zdobyli bramkę kontaktową. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i zamieszaniu w polu karnym, do piłki dopadł Patryk Parawa i mocnym strzałem po dłuższym słupku zdobył bramkę.

Następny mecz Koroniarze rozegrają w niedzielę, 01.09.o godzinie 17:00. W Głogowie Małopolskim z tamtejszą Głogovią.

Watkem Korona Rzeszów – Start Pruchnik 2:1 (1:0)

Watkem Korona: Pawlus – Gołda , Syvyj , Kocój , Padiasek – Bieniasz (65 Bober), Skiba, Maślany, Przybyło (57 Kuca) – Jędryas, Walat (57 Karwacki).

Start Pruchnik: Madejowski – Parawa (85 Baran), Lasek, Barszczak, Gemra, Jablonskiy , Ziętek, Kochanowicz (68 Jarosz), Bochnak (75 Mikłasz), R. Znamieńczyków, W. Znamieńczyków (85 Kubas).