Watkem Korona Rzeszów – Sokół Sieniawa: 1:3

W piątkowym meczu kontrolnym Watkem Korona Rzeszów uległa wyżej notowanemu Sokołowi Sieniawa 1:3. Bramkę dla Koroniarzy w 9. minucie zdobył Michał Bigus.

Początek meczu dobrze zaczął się dla Korony. Po składnej kontrze skrzydłem biegł Michał Bigus z piłką przy nodze. Skrzydłowy zdecydował się skierować mocne podanie na dalszy słupek, lecz bramkarz delikatnie zmienił tor lotu piłki i ta wpadła do siatki. Piłkarze Sokoła w pierwszej połowie mieli większe posiadanie piłki, lecz ciężko było ograć obronę Korony. Przez resztę meczu Koroniarze stwarzali sobie coraz dogodniejsze sytuacje w tym co najmniej w trzech z nich piłka miała pustą drogę do bramki. Goście wszystkie trzy bramki zdobyli w drugiej połowie, w tym dwie w końcówce spotkania, jedną z rzutu karnego.