Terminarz IV ligi w rundzie jesiennej sezonu 2019/20

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej opublikował wstępny terminarz na sezon ligowy 2019/20. Koroniarze rozpoczną zmagania od meczu z Piastem Tuczempy na własnym boisku. Pierwsza kolejka została zaplanowana weekend 10 i 11 sierpnia.

Pełny terminarz rundy jesiennej IV ligi w sezonie 2019/20:

Kolejka 1 – 10/11 sierpnia 2019

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Stal II Mielec
MKS Start Pruchnik – Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Młp. – Karpaty Krosno
Korona Rzeszów – KS Piast Tuczempy
KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok – KS Pilzno
Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Wisłok Wiśniowa

Kolejka 2 – 15 sierpnia 2019

Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Igloopol Dębica – JKS Jarosław
KS Pilzno – Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce – Ekoball Sanok
KS Piast Tuczempy – KS Wiązownica
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Młp.
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – MKS Start Pruchnik

Kolejka 3 – 18 sierpnia 2019

MKS Start Pruchnik – Stal II Mielec
Głogovia Głogów Młp.- Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica – Karpaty Krosno
Ekoball Sanok – KS Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław – KS Pilzno
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała

Kolejka 4 – 24/25 sierpnia 2019

Stal II Mielec – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
KS Pilzno – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław
KS Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna- KS Wiązownica
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Korona Rzeszów
MKS Start Pruchnik – Głogovia Głogów Młp.

Kolejka 5 – 28 sierpnia 2019

Głogovia Głogów Młp. – Stal II Mielec
Korona Rzeszów – MKS Start Pruchnik
KS Wiązownica – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno
JKS Jarosław – KS Piast Tuczempy
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska- Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa – KS Pilzno
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica

Kolejka 6 – 31/01 sierpnia/września 2019

Stal II Mielec – Igloopol Dębica
KS Pilzno – Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa
KS Piast Tuczempy – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Karpaty Krosno – JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna- Polonia Przemyśl
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Ekoball Sanok
MKS Start Pruchnik – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Młp. – Korona Rzeszów

Kolejka 7 – 07/08 września 2019

Korona Rzeszów – Stal II Mielec
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Młp.
Ekoball Sanok – MKS Start Pruchnik
Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa – KS Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica – KS Pilzno

Kolejka 8 – 14/15 września 2019

Stal II Mielec – KS Pilzno
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
KS Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – JKS Jarosław
MKS Start Pruchnik – Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Młp.- Ekoball Sanok
Korona Rzeszów – KS Wiązownica

Kolejka 9 – 21/22 września 2019

KS Wiązownica – Stal II Mielec
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Młp.
JKS Jarosław – MKS Start Pruchnik
Partyzant MAL -BUD1 Targowiska – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Igloopol Dębica – KS Piast Tuczempy
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce

Kolejka 10 – 28/29 września 2019

Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce
KS Piast Tuczempy – KS Pilzno
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola P.S.A .- Wisłok Wiśniowa
MKS Start Pruchnik – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Głogovia Głogów Młp.- JKS Jarosław
Korona Rzeszów – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Ekoball Sanok

Kolejka 11 – 5/6 października 2019

Ekoball Sanok – Stal II Mielec
Polonia Przemyśl – KS Wiązownica
JKS Jarosław – Korona Rzeszów
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Głogovia Głogów Młp.
Wisłok Wiśniowa – MKS Start Pruchnik
Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Pilzno – Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce – KS Piast Tuczempy

Kolejka 12 – 12/13 października 2019

Stal II Mielec – KS Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Pilzno
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Igloopol Dębica
MKS Start Pruchnik – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa
Korona Rzeszów – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
KS Wiązownica – JKS Jarosław
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl

Kolejka 13 – 19/20 października 2019

Polonia Przemyśl – Stal II Mielec
JKS Jarosław – Ekoball Sanok
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp.
Igloopol Dębica – MKS Start Pruchnik
KS Pilzno – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Piast Tuczempy – Karpaty Krosno

Kolejka 14 – 26/27 października 2019

Stal II Mielec – Karpaty Krosno 2019-10-26
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Błękitni Ropczyce
MKS Start Pruchnik – KS Pilzno
Głogovia Głogów Młp.- Igloopol Dębica
Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Polonia Przemyśl – JKS Jarosław

Kolejka 15 – 02/03 listopada 2019

JKS Jarosław – Stal II Mielec
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała- KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Korona Rzeszów
KS Pilzno – Głogovia Głogów Młp.
Błękitni Ropczyce – MKS Start Pruchnik
KS Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola P.S.A.
Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 16 – 09/10 listopada 2019

Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno
MKS Start Pruchnik – KS Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Młp.- Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów – KS Pilzno
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Ekoball Sanok- Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław – Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

Kolejka 17 – 16/17 listopada 2019

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska – Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Ekoball Sanok
KS Pilzno – KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów
KS Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Młp.
Karpaty Krosno – MKS Start Pruchnik
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola P.S.A.