Trzy punkty w meczu z Sokołem Nisko

W 28. kolejce IV ligi Watkem Korona Rzeszów pokonała Sokoła Nisko 0-1. To już dziewiąte z rzędu zwycięstwo Koroniarzy. Korona ma na koncie 36 punktów i coraz śmielej spogląda w górę tabeli. 

Zgromadzeni tego dnia na stadionie kibice, w tym liczna grupa fanów naszego klubu, oglądała niezwykle zacięty mecz. Podbudowany ostatnim zwycięstwem z Izolatorem Boguchwała Sokół był bardzo zdeterminowany, by zdobyć punkty w tym meczu. Mnóstwo walki o każdą piłkę, masa fauli i mądra gra obu drużyn pokazała, że wszystkim zależało na osiągnięciu dobrego wyniku.

W 63. minucie zwycięską bramkę zdobył niezawodny Tomasz Walat. Pięknym strzałem w samo “okno” z ponad 19 metrów nie dał szans bramkarzowi Sokoła na obronę. Była to dziesiąta bramka naszego snajpera w koszulce Korony.

Skład: Pawlus – Gołda, Siudy, Syvyj, Padiasek – Buszta (63′ Bieniasz), Skiba, Bober (80′ Sarzyński), Skiba, Przybyło – Szagała (73′ Kuca) Walat

W kolejną sobotę, zawodnicy Watkem Korony Rzeszów, na swoim stadionie podejmą drużynę Igloopolu Dębica. Początek spotkania 18. maja o godzinie 17:00. Zapraszamy na Potockiego 9!