Zapowiedź meczu z JKS Jarosław

W sobotę, 4 maja o godzinie 16:00, piłkarze Watkem Korony Rzeszów zmierzą się w spotkaniu 27. kolejki IV ligi z JKS Jarosław. Zawodnicy Korony chcą zrewanżować się za jesienną porażkę, kiedy to przegrali w Jarosławiu 2-1.

W poprzedniej kolejce Koroniarze nie mieli problemu ze Stalą Gorzyce, wygrywając 5-1 na wyjeździe. Z kolei najbliżsi przeciwnicy Korony nie sprawili niespodzianki i polegli z Izolatorem Boguchwała 0-2.

Korona Rzeszów po rozegraniu 26 meczów zajmuje trzynastą lokatę z dorobkiem 30 punktów. Ekipa Grzegorza Opalińskiego tej wiosny zdobyła 24 punkty, co stanowi 80% ogólnej liczby punktów naszego klubu.  JKS prowadzony przez Pawła Załogę spisuje się nieźle, biorąc pod uwagę to, że większość drużyny to niedoświadczeni młodzieżowcy. Drużyna z Jarosławia zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 38 punktów po 26 meczach. Czarno – Niebiescy w pięciu ostatnich pięciu meczach zdobyli siedem punktów, notując bilans 6 strzelonych bramek i 10 straconych. Natomiast Korona w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła komplet piętnastu puntów przy bilansie 13 strzelonych i 2 straconych golach.

Spotkanie Korony z JKS-em rozpocznie się w sobotę, 4 maja o godzinie 16:00, na stadionie przy ul. Potockiego.