Korona Rzeszów vs KS Wiązownica – raport przed meczem

W pierwszym meczu między naszymi drużynami górą okazała się drużyna Wiązownicy wygrywając 2:1. Bramkę honorową dla naszego klubu zdobył Jakub Delekta (aktualnie Głogovia Głogów Małopolski).  Mecz KS Wiązownica – Korona Rzeszów był ostatnim jesiennym meczem gospodarzy na swoim stadionie. Płyta boiska była w fatalnym stanie i wymagała renowacji.

Do sobotniego meczu powinniśmy przystępować w dobrych humorach. W czterech meczach zdobyliśmy 9 punktów, dzięki którym opuściliśmy ostanie miejsce w tabeli. Obecnie zajmujemy 16. miejsce i tracimy 5 punktów do “bezpiecznej” 15. pozycji. Nasz rywal z Wiązownicy zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 25 punktów. Początek rundy rewanżowej zdecydowanie nie idzie po myśli naszych najbliższych rywali. W czterech meczach zdołali uzbierać zaledwie 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki).

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 22. kolejki IV ligi: Korona Rzeszów vs KS Wiązowica – 6 kwietnia/sobota, godzina 15:00, ul. Potockiego 9!