Orzeł Przeworsk vs Korona Rzeszów – raport przed meczem

30.03. w meczu XXI kolejki IV ligi podkarpackiej Korona na wyjeździe zmierzy się z Orłem Przeworsk. Początek spotkania o godzinie 15:00.

W swoich pierwszych trzech meczach w tym roku Orzeł uzbierał dwa punkty. Przegrał z KS Wiązownica (3:1) i zremisował z KS Legion Pilzno (1:1) oraz Izolatorem Boguchwała (0:0). Nasz sobotni rywal zajmuje 14. miejsce w tabeli z przewagą 5 punktów nad strefą spadkową. Nasze drużyny dzieli różnica 8 punktów.

Orzeł Przeworsk to zespół, który jako jedyny musiał uznać wyższość naszego zespołu w rundzie jesiennej. Korona zwyciężyła z rywalami z Przeworska 3:2, mimo że do przerwy to Orzeł prowadził dwoma bramkami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Korony do wspólnego kibicowania naszemu klubowi!