Kolejne zwycięstwo Korony

Korona Rzeszów pokonała w 20. kolejce IV ligi Przełom Besko 4:1. Było to drugie zwycięstwo naszego klubu pod wodzą Grzegorza Opalińskiego, a trzecie w całym sezonie.

Od początku Korona przeprowadzała ataki i często oddawała strzały na bramkę przeciwnika. W 28. minucie Jaromir Skiba wyłożył piłkę Rafałowi Boberowi, a ten popisał się pięknym strzałem zza pola karnego zdobywając bramkę na 1:0.

W 44 minucie zawodnik Przełomu Sebastian Staszkiewicz musiał opuścić boisko po tym jak dostał drugą żółtą kartkę. Od tego momentu Przełom musiał sobie radzić w dziesięciu.

Na drugą bramkę czekaliśmy do 54 minuty. Mateusz Padiasek podał przeszywającą obronę piłkę do której dopadł Tomasz Walat i nie wahając się strzelił po długim słupku.

Dwie minuty później zawodnik rywala zagrał ręką w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Tomasz Walat.

W 78. minucie Mateusz Padiasek sfaulował zawodnika gości we własnym polu karnym. Gola z rzutu karnego zdobył Jakub Szybka.

Minutę później czwartą bramkę dla naszego zespołu strzelił Michał Bigus. Schodzący z prawego skrzydła do pola karnego Dawid Przybyło minął kilku obrońców Przełomu. Po interwencji obrońców do piłki dopadł Michał, który przyjęciem kierunkowym oszukał obrońcę i mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Skład: Pawlus – Syvyi, Siudy, Marcinek, Padiasek – Przybyło (Kuca), Skiba, Bober, Buszta (Tłuczek) – Karwacki (Bigus), Walat