Mecz kontrolny ze SPEC Stal Łańcut

26.01. o godz. 17:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegraliśmy mecz kontrolny ze SPEC Stal Łańcut.

I połowa była słaba w naszym wykonaniu. Stal przeprowadzała groźne ataki. W 35′ Szymański pokonał Patryka Kozaka i przegrywaliśmy 1:0.

II połowa wyglądała już dużo lepiej. W 54′ Dawid Przybyło popisał się rajdem z lewej strony boiska omijając przeciwników jak pachołki i z chodząc do środka pola karnego został sfaulowany. Rzut karny pewnie wykorzystał Patryk Tłuczek strzelając w lewy dolny róg bramki. Niestety niedługo później głową z rzutu rożnego zdobył bramkę Krzysztof Szymański. Koroniarze stwarzali sobie wiele świetnych sytuacji niestety żadnej nie wykorzystali. Mecz zakończył się porażką 1:2.

Składy:

I połowa: Kozak – Syvyi, Ferenc, Padiasek, zawodnik testowany – Skiba, Bober, Bieniasz, Buszta – Walat, zawodnik testowany

II połowa: Kozak – Gołda, Grega, Padiasek/Bober, zawodnik testowany, Tracz, zawodnik testowany/Bigus, Ryzhak, Przybyło, Karwacki/Zieliński, Tłuczek