Pierwszy mecz sparingowy w 2019 roku

Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 1:1

19.01. o godz. 17:00 Korona rozegrała swój pierwszy mecz pod wodzą trenera Grzegorza Opalińskiego przeciwko Błękitnym Ropczyce na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie.  Spotkanie mogło się podobać. Każdy dawał z siebie wszystko by wzbudzić uznanie w oczach trenera. Pierwszą bramkę straciliśmy po ładnym strzale piętą Kosiby w 10. minucie. W 34. zawodnik testowany wykonał piękny rajd z piłką po prawej stronie boiska i pięknym podaniem po ziemi wyłożył piłkę Damianowi Karwackiemu, który ze wślizgu wbił piłkę do bramki.

Składy:

Korona: I połowa – Kozak – Gołda, Syvyi, Ferenc, Kuca – zawodnik testowany, Sarzyński, Siudy, Przybyło – Walat, Karwacki

II połowa – Kozak – Grega, zawodnik testowany, Bober, Padiasek – zawodnik testowany, Skiba, Ryzhak, Buszta – Zieliński, Tłuczek

Błękitni: Albrycht (46. Pociask) – Zawodnik testowany, Świętoń, Waszczuk, Orzech – Majcher, Sulisz, Kalin, Darłak (46. M.Kot) – Kosiba, Wiktor (46. T.Kot)

Kolejny mecz Korona zagra 26.01. na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie ze Stalą Łańcut.